Styczeń 2020

Image: 

działania reklamowe bez kosztów

Działania reklamowe bez kosztów? Czy to możliwe?

Internet jest czynny całą dobę, stąd praktycznie każdy biznes, jaki prowadzimy w internecie powinien być dostępny przez dwadzieścia cztery godziny. Z jednej strony zarządzamy własnym czasem pracy w sposób dowolny, ale z drugiej wszystkie ustawienia informatyczne musza być tak ustawione, aby nasz biznes mógł działać przez cały czas.

działania reklamowe bez kosztów

Image: 

Poznaj główne zalety posiadania firmowej strony internetowej

Dobra strona internetowa musi być ciekawa graficznie, zawierać pełne informacje o firmie oraz zasady korzystania ze strony. Dzisiaj nie wystarczy posiadać strony internetowej, musi być ona na tyle ciekawa, by internauta zaglądając, zechciał na niej pozostać chociaż chwile.

Image: 

czy kampania odniosła sukces

Czy Twoja kampania odniosła sukces? Jak wyznaczać mierniki?

Działania wizerunkowe jakie prowadzi firma w internecie są sposobem na dotarcie do ogromnej rzeszy klientów. Działania reklamowe prowadzone w sieci stwarzają możliwość, jakie nie daje reklama offline, czy konwencjonalna. Jest to zasięg. Internet nie zna granic, jego oddziaływanie jest w zasadzie nieograniczone.

czy kampania odniosła sukces

Image: 

nowa era reklam

Czy nadeszła nowa era reklam?

Klasyczna reklama typu display wyświetlana na portalach i stronach internetowych pojawia się już teraz także na nośnikach mobilnych typu tablet, czy telefon komórkowy. Jednak reklama ta wyświetlana w komputerze na pełnych wersjach stron internetowych, gdy pojawia się na nośnikach musi być lżejsza, zsynchronizowana z wymiarem niewielkiego ekranu. Oznacza to, że użytkownicy internetu za pośrednictwem tych urządzeń będą widzieli inne reklamy niż użytkownicy tych samych stron w tej samej wersji odwiedzanych poprzez komputery stacjonarne i laptopy.

nowa era reklam

Image: 

Rozwój technologiczny a ebiznes

Rozwój technologiczny a ebiznes

Jeszcze się dobrze nie przyzwyczailiśmy do kupowania w wirtualnych sklepach, sprawdzania cen na portalach porównujących, a elektronika znowu zrobiła krok naprzód. Wirtualna rzeczywistość rozwija się tak błyskawicznie, że trudno ją dopędzić. Ze wszelkich internetowych firm i usług można korzystać też używając mobilnych urządzeń elektronicznych. I tak, zakupów i operacji bankowych można dokonać w komórce lub na tablecie czy ipadzie. Jadąc autobusem możemy zarządzać swoją firmę, dokonując ustaleń z kontrahentami, sprawdzając stany magazynowe, czy zlecając wysyłkę towaru.

Rozwój technologiczny a ebiznes